VKH běh pro Matyho

Ať jsi kde jsi, přidej se k nám a poběž 🏃🏼 s námi pro dobrou věc ❗️
Ve čtvrtek 22. října poběžíme 5️⃣ km trať pro Matyho (https://behpro.cz/). Vůbec nevadí, že v tuto dobu nebudeš v Ostravě, stačí když si před během zapneš běhací appku 📲 a po běhu vyfotíš svůj výkon a pošleš ho do 25. října Bety Fojtáchové. Jestli ale budeš v Ostravě a chtěl by ses zúčastnit spešl VKH trati, tak dojdi ve čtvrtek 22. října na 16:20 h do Pustkovce ke kostelu 💒 sv. Cyrila a Metoděje. Jestli se budeš chtít přidat k této běhací 🏃🏼‍♀‍ skupině, tak prosím napiš Bety nebo nám na Facebook, ať můžeme zajistit rozdělení do skupiny kvůli vládním opatřením.
❗️Důležité je, aby ses před závodem registroval na webu http://www.behpro.cz (návod najdeš v diskuzích) pod skupinu VKH Ostrava. Po registraci obdržíš e-mail s potřebnými informacemi, kde bude také napsáno číslo účtu, na který prosím pošli libovolnou částku pro nemocného Matyho.
Po celou dobu můžeš závod dokumentovat 📸 a spolu s výsledky z běhací appky poslat poté Bety, která vytvoří společnou fotokoláž, protože díky tomu potom možná dostaneme diplom 🤩 🏆.
Jelikož naše VKH je velice sportovně založené, tak jsme se před nedávnem účastnili i běhu pro Světlušku. Doufáme, že i tento závod si užijete a podpoříte dobrou věc stejně jako naši reprezentanti na tomto závodě 😉.

Zdroj: https://facebook.com/events/432258141089259.

Zanechat Komentář

Podrobnosti události
 • Datum začátku
  22.10.2020 16:20
 • Datum konce
  22.10.2020 18:30
 • Stav
  Ukončené
 • Kategorie
 • Adresa
  Pustkovecká 350/32b, 70800 Ostrava, Czech Republic