BĚŽET ČI TANČIT ŽIVOTEM…? (Beseda Tomáše Sedláčka a Zbigniewa Jana Czendlika)

BĚŽET ČI TANČIT ŽIVOTEM…?

Žijeme život, v němž neustále spějeme, míříme z bodu A do bodu B. Honíme se za něčím nebo někam a při tom nám uniká ladnost samotného pohybu či krása okolí. A co když život není běh, nýbrž tanec? Co když smyslem života není někam se dostat, ale tančit, dokud hraje hudba…?
Kudy povede zamyšlení nad těmito otázkami u hlavních aktérů besedy: Tomáše Sedláčka a Zbigniewa Jana Czendlika? Jeden je ekonom a druhý kněz. Jeden vyrůstal ve Finsku a druhý v Polsku. Jeden se rád potápí, druhý pobyt ve vodě vůbec nemusí. Zároveň souzní v pohledu na život, smyslu pro víru, létání v oblacích a třeba i v něčem dalším. Oba jsou rovněž rádi součástí něčeho, kde se dějí dobré věci. To vše společné prodiskutují na besedě s názvem Běžet či tančit životem…?, která je tedy snůškou zamyšlení o běhu (či tanci) našeho každodenního života.

Beseda má benefiční charakter, výtěžek ze vstupného půjde na renovaci brány v gotickém portálu ve zbytku městských hradeb patřící ke kostelu sv. Jana Křtitele a sv. Jana Evangelisty v Opavě a také na obnovu jeho věže v rámci akce Brána pro svatého Jana
Vstupné: 490 Kč
Zakoupíte od 1. 11. 2020 na adrese: http://www.startovac.cz/projekty/brana-pro-sv-jana/

Zdroj: https://facebook.com/events/630566664287651.

Zanechat Komentář

Podrobnosti události
 • Datum začátku
  24.3.2021 18:00
 • Datum konce
  24.3.2021 21:00
 • Stav
  Ukončené
 • Kategorie
 • Adresa
  Městečko 2, 747 41 Hradec nad Moravicí, Czech Republic