Terl Bryant

Terl zanechal školu ve svých 16 letech, aby si splnil rock’n’rollový sen, stát se bubeníkem. Od svých dvaceti let cestoval po Kalifornii, kde zažil svoji proměňující zkušenost, která ho přivedla k víře v Ježíše Krista, a jeho život se změnil. Již více než 30 let kombinuje práci bubeníka a učitele. Při své práci rád sdílí svou víru v Ježíše Krista.

Terl také pravidelně pracuje s Grahamem Kendrickem, je zakladatelem Psalm Drummer a Psalm network, napsal a produkoval 5 alb s chválami a je autorem knihy „Heart to Drum“. Během své dlouhé kariéry nahrál více než 200 alb a má za sebou několik desítek mezinárodních turné.

Mezi jeho úspěchy patří turné a alba pro Johna Paula Jonese (z Led Zeppelin), spolupracoval s velikány jako jsou Iona, Barbara Dickson, Maddy Prior, Steve Taylor, Matt Redman, Peter Murphy, Robin Mark a mnoho dalších. Je držitelem světového rekordu v Guinnessově knize za nejdelší bubenické vystoupení (drumroll) v roce 2005 a držitelem britského titulu „Nejrychlejší bubeník na světě“ v roce 2004.

Terl je ženatý s Jules, mají šest dětí a žijí v Sussexu v Anglii.

Sdílej tohoto účinkujícího
Zanechat Komentář

Podrobnosti o účinkujícím
Události tohoto účinkujícího
Mohlo by se Vám také líbit.
21.2.2020
Konference Proměny je již mnoho let tradiční únorovou konferencí Církve bez hranic v Praze. Pro rok 2020 jsme zvolili hlavní téma Worship & Art. Hudba a umění je silný nástroj skrze který vnímáme mnoho pocitů. Je to rovněž nástroj skrze...